500C103U050AB2A
MFR.Part #
500C103U050AB2A
JLCPCB Part #
C2622013
Package
Bolt,D34.93xL80.95mm
Description
-10%~+75% -40℃~+95℃ 10000uF 12.7mm 34.93mm 5000hrs@85℃ 50V 80.95mm 螺栓,D34.93xL80.95mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS