SLP561M400H4P3
MFR.Part #
SLP561M400H4P3
JLCPCB Part #
C2622006
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 400V 45mm 560uF 592mΩ ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS