PSU23365A
MFR.Part #
PSU23365A
JLCPCB Part #
C2622005
Package
Bolt,D46.05xL85.73mm
Description
233uF 46.05mm 85.73mm 螺栓,D46.05xL85.73mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS