THAS822M016AB1C
MFR.Part #
THAS822M016AB1C
JLCPCB Part #
C2621990
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 2.42A@20kHz 5000hrs@105℃ 80mΩ@120Hz 8200uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS