380LX562M200N102
MFR.Part #
380LX562M200N102
JLCPCB Part #
C2621970
Package
Plugin,D40xL105mm
Description
-40℃~+85℃ 105mm 10mm 200V 3000hrs@85℃ 40mm 40mΩ@120Hz 5600uF 8.9A@120Hz ±20% 插件,D40xL105mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS