CGS143U010R2C
MFR.Part #
CGS143U010R2C
JLCPCB Part #
C2621969
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 10V 14000uF 2000hrs@85℃ 30mΩ@120Hz 34.93mm 4.9A@120Hz 53.98mm 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS