VPR811U050N1L
MFR.Part #
VPR811U050N1L
JLCPCB Part #
C2621968
Package
Plugin
Description
-10%~+75% -55℃~+105℃ 10.2mm 13mm 2000hrs@105℃ 50V 810uF 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS