X2Q2474KQ1B0180160100ES0
MFR.Part #
X2Q2474KQ1B0180160100ES0
JLCPCB Part #
C286054
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 470nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS