THAS212M040AA0C
MFR.Part #
THAS212M040AA0C
JLCPCB Part #
C2621957
Description
-55℃~+105℃ 10mm 120mΩ@120Hz 2.04A@20kHz 2100uF 40V 5000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS