CG332U025R2C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
CG332U025R2C
JLCPCB Part #
C2621928
Package
Bolt,D34.93xL53.98mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 25V 3300uF 34.93mm 4.1A@120Hz 43mΩ@120Hz 53.98mm 螺栓,D34.93xL53.98mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS