380LX332M200A082
MFR.Part #
380LX332M200A082
JLCPCB Part #
C2621904
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
200V 3300uF 35mm 80mm ±20% 插件,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS