THAS271M200AD1C
MFR.Part #
THAS271M200AD1C
JLCPCB Part #
C2621886
Description
-55℃~+105℃ 1.87A@20kHz 10mm 200V 270uF 410mΩ@120Hz 5000hrs@105℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS