PSU23365
MFR.Part #
PSU23365
JLCPCB Part #
C2621880
Package
Bolt,D36.53xL111.13mm
Description
111.13mm 233uF 36.53mm 螺栓,D36.53xL111.13mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS