THA111M450AC1C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
THA111M450AC1C
JLCPCB Part #
C2621877
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1.08A@20kHz 1.45Ω@120Hz 10mm 110uF 450V 5000hrs@85℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS