THA183M010AD0C
MFR.Part #
THA183M010AD0C
JLCPCB Part #
C2621869
Description
-55℃~+85℃ 10V 10mm 18000uF 3.63A@20kHz 5000hrs@85℃ 50mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS