THA731M150AD1C
MFR.Part #
THA731M150AD1C
JLCPCB Part #
C2621859
Description
-55℃~+85℃ 10mm 150V 2.04A@20kHz 370mΩ@120Hz 5000hrs@85℃ 730uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS