THA352M050AD1C
MFR.Part #
THA352M050AD1C
JLCPCB Part #
C2621858
Description
-55℃~+85℃ 10mm 3.48A@20kHz 3500uF 5000hrs@85℃ 50V 50mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS