THA371M200AD0C
MFR.Part #
THA371M200AD0C
JLCPCB Part #
C2621852
Description
-55℃~+85℃ 1.87A@20kHz 10mm 200V 370uF 410mΩ@120Hz 5000hrs@85℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS