PSU43015B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
PSU43015B
JLCPCB Part #
C2621846
Package
Bolt,D36.53xL85.73mm
Description
36.53mm 430uF 85.73mm 螺栓,D36.53xL85.73mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS