WBR20-250A
MFR.Part #
WBR20-250A
JLCPCB Part #
C2621830
Package
Plugin,D11.9xL39.9mm
Description
-10%~+100% -40℃~+85℃ 12.5Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 20uF 250V 39.88mm 75mA@120Hz 插件,D11.9xL39.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS