PSU16165
MFR.Part #
PSU16165
JLCPCB Part #
C2621817
Package
Bolt,D36.53xL85.73mm
Description
161uF 36.53mm 85.73mm 螺栓,D36.53xL85.73mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS