WBR2-450A
MFR.Part #
WBR2-450A
JLCPCB Part #
C2621813
Package
Plugin,D10.2xL25.4mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 102Ω@120Hz 2000hrs@85℃ 25.4mm 2uF 39mA@100kHz 450V 插件,D10.2xL25.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS