WBR60-150A
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
WBR60-150A
JLCPCB Part #
C2621812
Package
Plugin,D16.5xL39.9mm
Description
-10%~+100% -40℃~+85℃ 130mA@120Hz 150V 16.51mm 2000hrs@85℃ 39.88mm 5.2Ω@120Hz 60uF 插件,D16.5xL39.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS