380LX121M500J042
MFR.Part #
380LX121M500J042
JLCPCB Part #
C2621810
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-25℃~+85℃ 1.13A@120Hz 1.678Ω@120Hz 10mm 120uF 25mm 3000hrs@85℃ 40mm 500V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS