380LX391M400A032
MFR.Part #
380LX391M400A032
JLCPCB Part #
C2621799
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.1A@120Hz 3000hrs@85℃ 35mm 35mm 390uF 400V 470mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS