PSU4365A
MFR.Part #
PSU4365A
JLCPCB Part #
C2621788
Package
Bolt,D36.53xL69.85mm
Description
36.53mm 43uF 69.85mm 螺栓,D36.53xL69.85mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS