381LX152M180A042
MFR.Part #
381LX152M180A042
JLCPCB Part #
C2621777
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
1500uF 180V 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS