WBR10-150A
MFR.Part #
WBR10-150A
JLCPCB Part #
C2621766
Package
Plugin,D10.2xL22.4mm
Description
-10%~+100% -40℃~+85℃ 10uF 150V 2000hrs@85℃ 22.35mm 31Ω@120Hz 34mA@120Hz 插件,D10.2xL22.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS