380LX392M200A082
MFR.Part #
380LX392M200A082
JLCPCB Part #
C2621751
Package
Plugin,D35xL80mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 200V 3000hrs@85℃ 35mm 3900uF 55mΩ@120Hz 6.6A@120Hz 80mm ±20% 插件,D35xL80mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS