NLW150-25
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
NLW150-25
JLCPCB Part #
C2621749
Package
Plugin,D10.2xL26.9mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 1.8Ω@120Hz 1000hrs@105℃ 150uF 25V 26.9mm 299mA@10kHz 插件,D10.2xL26.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS