SLPX182M250H9P3
MFR.Part #
SLPX182M250H9P3
JLCPCB Part #
C2621739
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 111mΩ@120Hz 1800uF 250V 3000hrs@85℃ 35mm 4.54A@120Hz 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS