NLW15-100
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
NLW15-100
JLCPCB Part #
C2621726
Package
Plugin,D10.2xL23.9mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100V 124.8mA@10kHz 13.5Ω@120Hz 15uF 23.9mm 插件,D10.2xL23.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS