381LX563M010K052
MFR.Part #
381LX563M010K052
JLCPCB Part #
C2621721
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
10V 30mm 50mm 56000uF ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS