SLPX471M420E4P3
MFR.Part #
SLPX471M420E4P3
JLCPCB Part #
C2621709
Package
Plugin,D30xL47mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.5A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 420V 423mΩ@120Hz 470uF 47mm ±20% 插件,D30xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS