NLW150-16
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
NLW150-16
JLCPCB Part #
C2621700
Package
Plugin,D10.2xL22.4mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 150uF 16V 2.2Ω@120Hz 22.35mm 225mA@120Hz 插件,D10.2xL22.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS