SLP392M100E9P3
MFR.Part #
SLP392M100E9P3
JLCPCB Part #
C2621684
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 3.6A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mm 3900uF 50mm 68mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS