380LQ182M200A032
MFR.Part #
380LQ182M200A032
JLCPCB Part #
C2621682
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 120mΩ@120Hz 1800uF 2000hrs@85℃ 200V 35mm 37mm 4.32A@120Hz ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS