380LX561M400A052
- MFR.Part #
- 380LX561M400A052
- JLCPCB Part #
- C2621680
- Package
- Plugin,D35xL50mm
- Description
- -25℃~+85℃ 10mm 3000hrs@85℃ 355mΩ 35mm 400V 50mm 560uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS