WBR100-16A
MFR.Part #
WBR100-16A
JLCPCB Part #
C2621675
Package
Plugin,D8.6xL19.3mm
Description
-10%~+150% -40℃~+85℃ 100uF 16V 19.3mm 2000hrs@85℃ 5.3Ω@120Hz 65.55mA@100kHz 插件,D8.6xL19.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS