NLW100-16
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
NLW100-16
JLCPCB Part #
C2621657
Package
Plugin,D8.6xL20.6mm
Description
-10%~+75% -40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 16V 172.5mA@10kHz 20.6mm 3.3Ω@120Hz 插件,D8.6xL20.6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS