380LX182M250A062
MFR.Part #
380LX182M250A062
JLCPCB Part #
C2621655
Package
Plugin,D35xL63mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 110mΩ@120Hz 1800uF 250V 3000hrs@85℃ 35mm 4.5A@120Hz 63mm ±20% 插件,D35xL63mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS