SLPX122M250E9P3
MFR.Part #
SLPX122M250E9P3
JLCPCB Part #
C2621651
Package
Plugin,D30xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 1200uF 166mΩ@120Hz 250V 3.99A@120Hz 3000hrs@85℃ 30mm 50mm ±20% 插件,D30xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS