SLP182M200H7P3
MFR.Part #
SLP182M200H7P3
JLCPCB Part #
C2621619
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 111mΩ 1800uF 200V 3000hrs@105℃ 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS