SLP392M100H7P3
MFR.Part #
SLP392M100H7P3
JLCPCB Part #
C2621617
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 10mm 3.67A@120Hz 3000hrs@105℃ 35mm 3900uF 40mm 68mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS