380LQ681M400A042
MFR.Part #
380LQ681M400A042
JLCPCB Part #
C2621615
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.7A@120Hz 2000hrs@85℃ 293mΩ@120Hz 35mm 400V 42mm 680uF ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS