381LQ122M200K032
MFR.Part #
381LQ122M200K032
JLCPCB Part #
C2621585
Package
Plugin,D30xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 166mΩ@120Hz 2.65A@120Hz 2000hrs@105℃ 200V 30mm 37mm ±20% 插件,D30xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS