381LQ152M180K052
MFR.Part #
381LQ152M180K052
JLCPCB Part #
C2621561
Package
Plugin,D30xL52mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 133mΩ@120Hz 1500uF 180V 2.5A@120Hz 2000hrs@105℃ 30mm 52mm ±20% 插件,D30xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS