LPX391M250C3P3
MFR.Part #
LPX391M250C3P3
JLCPCB Part #
C2621496
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8A@120Hz 1000hrs@85℃ 10mm 250V 25mm 30mm 390uF 510mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS