380LX821M250A022
MFR.Part #
380LX821M250A022
JLCPCB Part #
C2621455
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2.8A@120Hz 222mΩ@120Hz 250V 3000hrs@85℃ 30mm 35mm 820uF ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS