381LX181M400K022
MFR.Part #
381LX181M400K022
JLCPCB Part #
C2621445
Package
Plugin,D30xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 400V 900mA@120Hz ±20% 插件,D30xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS